Påmeldinger Skype 28.mars

Tilbake til Påmeldingsskjema

Fornavn og Etternavne-post deltakerFirma/EtatEntry Date
Inger Hokstadihokstad@ihokstad.noInger Hokstad AS2017-03-07 15:23:19
Leif Granholmleif.granholm@trimble.comTrimble (Finland)2017-03-07 15:26:04
Asle G. Resiasle.g.resi@veidekke.noVeidekke2017-03-07 15:26:46
Trond Arve Haakonsentrond.arve.haakonsen@vegvesen.noStatens vegvesen, Vegdirektoratet (NVDB)2017-03-07 15:27:48
Knut Jetlundknut.jetlund@vegvesen.noStatens vegvesen, Region øst 2017-03-07 15:28:30
Steinar G. Rasmussensteinar.rasmussen@sweco.noSWECO2017-03-07 15:29:13
Erling Onsteinerling.onstein@ntnu.noNTNU2017-03-07 15:30:04
Magnus Kargemagnus.karge@kartverket.noKartverket2017-03-07 15:30:39
Anstein Skinnarlandanstein.skinnarland@buildingsmart.nobuildingSMART Norge2017-03-07 15:48:45
Steinar G. Rasmussensteinar.rasmussen@sweco.noSweco BIM2017-03-07 16:09:15
Rune Næss rune.naess@norkart.noNorkart2017-03-07 16:09:52
Jan Erik Hoeljan_erik_hoel@trimble.comTrimble Solutions Sandvika2017-03-07 16:20:02
Odd Arne Nohr odd.nohr@zenithsurvey.noZenith Survey2017-03-07 16:24:46
Anders Avlesenanders.avlesen@skanska.noSkanska Norge AS2017-03-07 16:29:23
Arne Fjellro Løitegårdarne.loitegard@sweco.noSweco2017-03-07 16:37:17
Jon Bråtenjon.braten@afgruppen.noAF Gruppen Norge AS2017-03-07 17:04:12
jon olav upsaljon.olav.upsal@multiconsult.noMulticonsult2017-03-08 07:23:19
Roger Bakkestuenroger.bakkestuen@vegvesen.noStatens vegvesen, region øst2017-03-08 08:21:17
Katarina Jorsbackkj@ingrs.noIng. Rasmussen & Strand AS2017-03-08 09:22:54
Elin Dalen-Rasmussenelidal@vegvesen.noStatens vegvesen, Region vest2017-03-08 09:34:26
Marit Loland Tveitmarit.tveit@ramboll.noRambøll Norge AS2017-03-08 10:17:55
Tord Bell Mykingtbm@powel.noPowel Construction2017-03-08 12:11:31
Lars-Erik Vedvik Hansenlarserik.hansen@ramboll.noRambøll2017-03-09 09:32:10
Alex Figueresalex@hioa.noHøgskolen i Oslo2017-03-09 09:36:07
Kenneth Solsvik kenneth@enservice.noEntreprenørservice AS2017-03-10 07:54:23
Odd Goderstadodd@graphisoft.noGraphisoft Norge2017-03-10 11:35:14
G Kristoffersen gk@safetyconsulting.noSTAFETY CONSULTING 2017-03-12 23:53:59
Samuel Anderssonsamuel.andersson@sweco.noSweco2017-03-13 14:45:33
Pål Eskerudpe@focus.noFocus Software AS2017-03-15 15:21:04
Bjørg Pettersenbjpe@statsbygg.noStatsbygg2017-03-16 17:48:04
Torbjørn Tveitentorbjorn.tveiten@vianova.noViaNova Plan og Trafikk2017-03-20 12:57:13
Ingar Skogliingar.skogli@vegvesen.noStatens vegvesen2017-03-21 10:02:05
Eldbjørg Solli Lundeldbjorg.lund@vegvesen.noStatens vegvesen, region øst2017-03-22 11:39:36
Magnus Norgrenmagnus.norgren@sweco.noSweco2017-03-22 12:19:09
Andreas  2017-03-24 15:38:24
Andreas Haugbotnabh@vianova.noVianova2017-03-24 15:38:47
Odd Anders Nomeodd.nome@nyeveier.noNye Veier AS2017-03-27 09:29:21
Kirsti Lysakerkly@hvl.noHøgskulen på Vestlandet - Bergen2017-03-27 11:19:17
Per-Ola Berntsenpob@sitech.noSITECH Norway AS2017-03-27 13:47:37
Helge Vikenhelge.viken@ramboll.noRambøll Norge2017-03-28 10:49:42
David Kobbevikdavid.kobbevik@ramboll.noRambøll2017-03-28 10:53:12
Gudmund Obrestadgudmund.obrestad@ramboll.noRambøll2017-03-28 11:59:48
Del på...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest